Komentari 7

Ovo je za zatvor: Krvnički je uletio PSG-ovom Rafinhi...

Branič Nimesa digao je visoko nogu i krvnički udario Rafinhu u trbuh. Sucu nije preostalo ništa drugo, nego dati izravni crveni karton francuskom braniču Loicku Landreu

U utakmici osmog kola francuske prve lige PSG se lako obračunao s Nimesom (4-0, a jedan od igrača Nimesa, Loick Landre, možda je preozbiljno shvatio 'nabrijavanje' svog trenera uoči utakmice. On je nokautirao Rafinhu udarcem kojeg se ne bi posramili ni borci.

POGLEDAJTE VIDEO: Mbappe slavi u svlačionici

03:18
Faul za zatvor! Bastijin 'mesar' brutalno nokautirao protivnika

Branič Nimesa Loick Landre startom nad Rafinhom zaslužio je titulu najgoreg starta u ovoj godini. Skočio je s nogom visoko u zrak, a onda u stilu solidnog MMA borca front kickom srušio jadnog Brazilca kojem je ovo zapravo bio debi za francuskog prvaka. Udario ga je kopačkom u trbuh, a bivši igrač Barcelone se previjao na travnjaku i jaukao od bolova

Sudac pak nije puno razmišljao već je brže bolje izvadio crveni karton i pokazao igraču Nimesa put prema svlačionici.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE

Krvnički uklizao protivniku, a sada može na sestrin rođendan

Utakmicu je pak obilježio nevjerojatni Kylian Mbappé. Neumorni mladić je u srijedu zabio Hrvatskoj na Maksimiru u pobjedi Francuske (2-1), a samo 48 sati kasnije opet je zatresao mrežu i to dvaput. Domaćini su već u 13. minuti ostali s igračem manje, a Rafinha je u 32. minuti asistirao Mbappéu za početak golijade.

Prvak je pak tek u završnici slomio Nimes. U 77. minuti Florenzi je zabio za 2-0, a šest minuta poslije čudesni Kylian je zabio još jedan gol. Konačni rezultat postavio je Sarabia u 88. minuti

Nevjerojatni Mbappé je tako zabio tri gola u samo dva dana, a ne treba zaboraviti da mu je tek 21 godina. Već sad je jedan od najboljih na svijetu, a ako sada ovako igra, pitanje je kakva će to mašina biti za nekoliko godina.

Parižani su u prvenstvo ušli s dva poraza zaredom, najveći razlog toga je bio izostanak brojnih igrača zbog korona virusa, a među njima je bio i Mbappé. No čim su se okupili nitko im više ne može ništa. Pitanje je hoće li im uopće do kraja sezone netko nanijeti poraz.

Mourinho se opet žali: PSG je pregrub, stalno rade faulove...