Komentari 43

Ovoga nema ni u Hollywoodu: Gubila je 6-0, 5-0 pa pobijedila

2

Nikad nisam posumnjala u pobjedu, našalila se nakon nevjerojatnog preokreta britanska tenisačica Tara Moore (26). Samo jedan poen ju je dijelio od ispadanja bez osvojenog gema, a na kraju je uspjela pobijediti 0-6, 7-6 (7), 6-3

Bila je samo jedan gem udaljena od najvećeg poraza, a onda je izvela neviđeni preokret! Britanska tenisačica Tara Moore (26) uspjela se vratiti nakon što je gubila 6-0 i 5-0 na ITF turniru u Sunderlandu i - pobijediti!

Francuskinja Jessika Ponchet (22) je imala meč loptu protiv 479. igračice svijeta, ali Moore je imala ogromnu sreću - tijekom izmjene u kojoj je mogla izgubiti. loptica je zapela u mreži i ostala unutar terena. To joj je dalo sekundu predaha, donijelo izjednačenje 40-40 u drugom setu, ali i neviđenu snagu jer je nakon toga nanizala pet gemova i u 13. je igri dobila 9-7! I i izborila treći set kojeg je na kraju osvojila sa 6-3!

Pa ni holivudski producenti ne bi inscenirali ovakav preokret!

Tennis - 2014 Wimbledon Championships - Day Two - The All England Lawn Tennis and Croquet Club

- Nikad nisam posumnjala u pobjedu - našalila se Britanka nakon nevjerojatne pobjede.

Moore nema značajnijih ostvarenja u karijeri, uzela je devet turnira na ITF-u, ali joj je najveći domet na WTA razini drugo kolo Wimbledona 2016. godine. Nakon uspjeha u Wimbledonu ostvarila je i ranking karijere (145), ali uslijedile su ozljede koje su je držale podalje od najboljih...

Da u tenisu nije gotovo ništa do posljednjeg gema svjedoči i primjer iz 2004. godine kada je u Ronald Garrosu Amerikanka Lisa Raymond izbacila Slovakinju Kurhjacovu nakon što je gubila 0-6, 0-5.