Komentari 25

Palacio zabio za slavlje Intera, Mateu Kovačiću 20 minuta igre

3

Inter je kod kuće svladao Torino rezultatom 1-0 te se tako približio četvrtoj Fiorentini na samo bod zaostatka. Mateo Kovačić u igru je ušao u 69. minuti utakmice...

Nogometaši Intera u 27. kolu talijanskog prvenstva svladali su Torino rezultatom 1-0 te su tako zadržali peto mjesto na tablici koje vodi u kvalifikacije za Europa ligu, i dodatno se približili Fiorentini koja na četvrtom mjestu ima samo bod više.

Jedini gol na utakmici zabio je Argentinac Rodrigo Palacio u 30. minuti na asistenciju Cambiassa, a domaćini su po broju prilika zaslužili i veću pobjedu. Mateo Kovačić u igru je ušao u 69. minuti zamijenivši Guarina.

Chievo je kod kuće osvojio vrijedna tri boda u borbi za ostanak u elitnom društvu pobijedivši Genou 2-1. Domaćini su poveli već u petoj minuti kada je iz penala zabio Paloschi, no u 88. minuti Gilardino je izjednačio rezultat. Međutim, u trećoj minuti sudačke nadoknade Paloschi je ponovno iz penala ipak donio slavlje za 11.000 okupljenih gledatelja.

Sampdoria je na domaćem terenu s visokih 4-2 svladala Livorno, Parma je pred domaćim navijačima s 2-0 slavila protiv Verone, dok je veliko iznenađenje priredila Atalanta svladavši Lazio u Rimu s 1-0.

Bologna i Sassuolo odigrali su bez golova, a u ranijem terminu Juventus je kod kuće sjajnim golom Asamoaha svladao Fiorentinu