Komentari 68

Čak ni interventna nije mogla spriječiti masovni upad navijača

8

U 71. minuti susreta sudac Zebec prekinuo je utakmicu na trenutak. Boysi su lansirali baklje na travnjak, a u međuvremenu je i navijač sa zapada utrčao na travnjak. Zaštitari su odmah intervenirali te su ga iznijeli van

U dvoboju Dinama i Šibenika na Šubićevcu u pretposljednjem, 35. kolu Prve HNL,  zagrebačka momčad pobijedila je s 2-0. U sudaru odluke, momčad Ante Čaćića povela je preko Tolića u 39. minuti, a Bočkaj je povećao vodstvo u 53. projektilom iz slobodnjaka s više od 20 metara.

POGLEDAJTE VIDEO: Upad navijača na travnjak

Upadanje u teren na Šubićevcu VIDEO

U 71. minuti susreta sudac Zebec prekinuo je utakmicu na trenutak. Bad Blue Boysi lansirali su baklje na travnjak pa su vatrogasci morali očistiti pirotehnička sredstva, a u međuvremenu je i navijač utrčao na travnjak. Zaštitari su odmah intervenirali te su ga iznijeli van.

Na Šubićevac je stiglo preko 1500 dinamovih navijača, a nakon utakmice očekuje se apsolutna ludnica. Dinamo je obranio titulu prvaka, te je osvojio prvenstvo kolo prije kraja i derbi na Maksimiru s Hajdukom bit će revijalnog karaktera.

Šibenik: Bakljada na Šubićevcu, na teren utrčao i navijač

Nakon što je sudac Zebec označio kraj utakmice, navijači su se sjurili s tribina i upali na teren. Čak ni interventna policija nije uspijela srpiječiti upad dinamovih navijača.