Komentari 41

Pogledajte kako su Torcida i BBB obilježili Dan pobjede...

24

Jer krv je hrvatska čista ko istina, negdje sa zvijezda čuje se glas palih ratnika, čuvaju dom i nas, transparent je koji su podigli Bad Blue Boysi koji su potom nekoliko minuta pjevali pjesmu 'Moja domovina'

Torcida i Bad Blue Boysi obilježili su 22. obljetnicu Oluje, veličanstvene vojnoredarstvene akcije oslobođenja hrvatskog teritorija od srbočetničkog agresora. Preko 15.000 ljudi pljeskom je pozdravilo poruke obje navijačke skupine.

'178 mladih života, 1000 ranjenih i 15 nestalih,

Gori nebo i tvrda stina,

Iz oluje rađa se domovina',

Nakon što je Torcida podigla transparent s ovom porukom u 22. minuti utakmice Maksimirom se prolomio pljesak. Početkom drugog poluvremena odgovorili su Bad Blue Boysi pjesmom 'Moja domovina' i svojim transparentom.

Armadin spektakl za pale heroje

A ovako je to jučer napravila Armada. Na Krčkom mostu 222 navijača držalo je 222 upaljene baklje za isto toliko poginulih branitelja u Domovinskom ratu iz Primorsko-goranske županije. Obasjani Krčki most vidio se kilometrima, a navijačka skupina Rijeke pobrala je velike simpatije iz svih dijelova Lijepe naše zbog impresivnog obilježavanja 22. obljetnice Oluje i Dana hrvatskih branitelja.

POGLEDAJTE VIDEO

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.

UŽIVO Varaždin - Dinamo 0-0: Pravi HNL raritet u Varaždinu, 15 udaraca u prvih 45 minuta!
MODRI U SUSJEDSTVU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a prije 10 dana "modri" su teškom mukom slavili na Maksimiru. Sada imaju novu priliku prenoćiti na prvome mjestu uoči derbija s Rijekom
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem