Pogledajte magiju nekadašnje zvijezde Barce: Njegovi gubili 3-1, on u 20 minuta zabio hat-trick

Luis Suarez, bivši napadač Barcelone i svojevremeno jedan od najboljih na svijetu, pomalo je pao u zaborav. No, pokazao je svima da je i u 37. godini klasa prisutna

Klasa je vječna, bez obzira u kojim godinama igrač bio, ali i fizičkom stanju. Sjetit ćemo se svi Ronalda i Ronaldinha kako su u dresu Milana, s trbuščićem na sebi, valjali protivnike po terenu i posipali magiju.

S druge strane imamo dvojicu velikana koji su i dalje u fantastičnom fizičkom stanju, iako ih godine sustižu. Luka Modrić s 38 godina i dalje je bitan član u Real Madridu, a godinu dana stariji Cristiano Ronaldo i dalje trpa golove, kao što je radio cijelu karijeru.

Bivši napadač Barcelone i svojevremeno jedan od najboljih na svijetu pomalo je pao u zaborav. Luis Suarez nastupa za brazilski Gremio, a dok se priča o njegom odlasku u Inter Miami kod Lea Messija, pokazao je kakav je majstor na pragu 37. godine. Taj nevjerojatni osjećaj za gol je i dalje postojan.

LaLiga - Atletico Madrid v Deportivo Alaves

Još je šest kola ostalo do kraja brazilskog prvenstva, a prvoplasirani Botafogo je u 33. kolu na svom terenu dočekao Gremio. I sve je išlo kao po loju. Botafogo je u 47. minuti vodio 3-1 golovima Coste, Juniora Santosa i Marlon Freitasa, dok je jedini gol za goste zabio Everton Galdino.

Brasileiro Championship - Botafogo v Gremio Brasileiro Championship - Botafogo v Gremio

Klub je bio u nizu od tri poraza, a navijači su konačno dobili razlog za veselje. Bili su na korak od pobjede protiv rivala konkurenta za naslov, no onda im se dogodio Suarez iz najboljih dana.

Čudesni Urugvajac utrpao je hat-trick u 20 minuta i donio Gremiju veliku pobjedu u borbi za naslov prvaka. Barcin nekadašnji velemajstor zabijao je u 50., 54. i 69. za veliku pobjedu Gremija. Bio mu je to 14. gol u dresu brazilskog velikana, a ima i deset asistencija u 28 utakmica.

Brazilsko prvenstvo jedno je od dramatičnijih u svijetu. Šest kola ostalo je do kraja, a čak šest klubova može osvojiti naslov.