Komentari 9

Pogledajte sve čari niželigaškog nogometa u komičnoj situaciji: 'Snimaj! Pa ovog nema nigdje'

Izgledalo je kao da će napadač stići do lopte i zabiti gol, ali onda se sapleo i pao u ključnoj situaciji. Navijači su ovu situaciju ispratili uz ogroman smjeh, ali i šalu na račun svih aktera na terenu

Niželigaški nogomet neiscrpan je izvor komičnih trenutaka i simpatičnih nogometnih situacija. Svega se može naći na travnjacima diljem svijeta. Od fantastičnih golova i driblinga, do nevjerojatnih promašaja i kikseva golmana. Jedna takva situacija dolazi nam iz susjedne Srbije.

Na utakmici Gradske lige Čačak susreli su se Miokovci i Morava. Obje ekipe nalaze se na začelju, a na ovom derbiju nije nedostajalo uzbuđenja. Nogometaši Miokovaca slavili su 4-3. Publiku je osim golova zabavila i jedna neuobičajena situacija. Nogometaš Miokovaca krenuo je prema protivničkom golu i pucao s 20 metara. Golman Morave nespretno je reagirao i lopta je krenula u gol.

VIDEO Neviđeni potez majstora! Je li ovo najbolji niželigaški gol koji smo vidjeli u Hrvatskoj?
VIDEO Neviđeni potez majstora!  Je li ovo najbolji niželigaški gol koji smo vidjeli u Hrvatskoj?

Izgledalo je kao da će lopta ući u gol, ali je zahvaljujući lošem terenu stala ispred crte. Ipak, opasnost za Moravu nije prošla jer je jedan od nogometaša Miokovaca krenuo prema golu kako bi pospremio loptu u mrežu. Izgledalo je kao da će stići i zabiti gol, ali onda se sapleo i pao u ključnoj situaciji.

Navijači su ovu situaciju ispratili uz ogroman smjeh, ali i šalu na račun svih aktera na terenu.