Komentari 13

Pongračić dobio crveni karton, Brekalo ostao na klupi Vukova

Pongračić dobio crveni karton,  Brekalo ostao na klupi Vukova
3

Fortuna je povela preko Zimmermana u 13. minuti, a u 48. minuti je Pongračić zbog grubog starta dobio izravni crveni karton. Samo dvije minute kasnije Wolfsburg je izjednačio preko Steffena...

Nogometaši Wolfsburga i Fortune odigrali su 1-1 u dvoboju 21. kola Bundeslige, a kod domaćih je isključen hrvatski igrač Marin Pongračić.

Fortuna je povela preko Zimmermana u 13. minuti, a u 48. minuti je Pongračić zbog grubog starta dobio izravni crveni karton. Samo dvije minute kasnije Wolfsburg je izjednačio preko Steffena. Josip Brekalo je ostao na klupi Wolfsburga.

firo: 02.02.2020, Fuvuball, 1.Bundesliga, season 2019/2020, SC Paderborn - VfL Wolfsburg

Hoffenheim je bez Andreja Kramarića poražen kod Freiburga s 1-0, a domaćinima je tri boda donio Waldschmidt iz penala u 40. minuti. "Fenjeraš" Paderborn je odigrao 1-1 kod petoplasiranog Schalkea, dok je Union Berlin slavio kod Werdera s 2-0. Do gostujuće pobjede stigao je i Mainz koji je s 3-1 bio bolji u Berlinu od Herthe, a sva tri gola za goste zabio je Šveđanin Quaison.