Komentari 84

Gorica izjednačila u 89. minuti, Šibenik bez pobjede 70 dana!

Momčad Sergija Escobara povela je preko Sahitija u prvom poluvremenu da bi Delfi u 89. minuti poravnao rezultat i spriječio prvo slavlje španjolskog trenera u HNL-u. Gorica sedmu utakmicu bez pobjede

Šibenik je na Šubićevcu remizirao (1-1) s Goricom u 30. kolu 1.HNL! Domaćin je imao sve u svojim rukama, ali je Delfi golom pred sam kraj utakmice poravnao rezultat i donio bod svojoj momčadi.

Momčad Sergija Escobara hrabro je ušla u utakmicu i nizala prilike u prvom poluvremenu. Jednu su takvu iskoristili u 40. minuti. Bulat je ukrao loptu na sredini terena te poslužio Suada Sahitija na desno strani koji rutinski pogađa u suprotni kut.

Susret Šibenika i Gorica sastali se u 30. kolu HT Prve lige

Bio je domaćin bolji i u drugom dijelu, a 15 minuta do kraja utakmice su napravili ono najgore što se može protiv Gorice. Povukli su se duboko na svoju polovicu i prepustili im loptu.

Knöll donio Belupu vrijedna tri boda: Gorica i dalje bez pobjede

Pokušavala je Gorica, ali nije išlo, a onda je Mina je napravio nepotreban prekršaj i zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton. Upravo su iz tog prekida izjednačili gosti.

Pršir je ubacio neugodnu loptu i pronašao glavu Delfija koji je zabio za vrijedan bod Gorice, pogotovo sada kada su u rezultatskoj krizi.

Obje su momčadi tako nastavile niz bez pobjeda. Momčad Siniše Oreščanina nije slavila u 7. prvenstvenoj utakmici u nizu, dok je Šibenik zadnji put pobijedio prije 70 dana.

Gorica nakon 30 odigranih kola ima 50 bodova, dok Šibenik ima 29.

Kakva borba za Europu! Rijeka dobila petu zaredom, samo je bod iza Gorice. Lokomotiva tone

KRAAJ

90'

Imat ćemo pet minuta sudačke nadoknade!

90'

Prekršaj Mine bio je pogubniji od crvenog kartona jer je Gorica upravo iz tog prekida zabila gol. Delfi je bio najspretniji u skoku i glavom poravnao rezultat.

87

Mina je zaradio drugi žuti i ostavio Šibenik na milost i nemilost u posljednjih nekoliko minuta.

85'

Vrijeme ističe za Goricu. Šibenik je na pragu prve pobjede u HNL-u nakon čak 70 dana.