Bogdanović zabio 12 u porazu Netsa, Hezonja dva u pobjedi

1

Najbolji hrvatski košarkaš u novom porazu Brooklyn Netsa zabio je 12 koševa te imao dva skoka. Mario Hezonja u pobjedi Orlanda zabio je dva koša i imao dvije asistencije

Bojan Bogdanović bio je solidan sa 12 koševa u još jednom porazu Brooklyn Netsa koje su sinoć sa 116-111 pobijedili New York Knicks, dok je Mario Hezonja zabio dva koša za  Orlando Magic koji je svladao New Orleans Pelcanse sa 114-111.

Bogdanović je na terenu proveo 22.48 minuta i osim 12 koševa ubilježio je i dva skoka. Najučinkovitiji kod Brooklyna, kojem je to peti poraz u šest utakmica u predsezoni, bio je Jeremy Lin s 24 pogotka. New York Knickse predvodio je Carmelo Anthony koji je zabio 21 koš.

Hezonja je odigrao 18.19 minuta i uz dva koša upisao je i dvije asistencije. Evan Fournier sa 24 i Serge Ibaka sa 18 koševa bili su najučinkovitiji u redovima Orlanda kojem je to druga pobjeda u sedam predsezonskih utakmica. Anthony Davis je za Pelicanse zabio 33 koša.

Sinioć su još igrali Maimi Heat i Charlotte Hornets, a sa 96-88 bolji su bili košarkaši Charlotte.