Komentari 3

Prije nego što je zabio gol, Klasnić je dobio "nokaut"

1

Golom u 86. minuti Ivan Klasnić donio je pobjedu Boltonu. Prije nego je zabio pobjednički gol bio je u nesvjesti. Ipak se je odlučio ostati na travnjaku

Dobio sam udarac laktom. Mislim da je to bilo od Lucasa Neilla. Kontrolirao sam loptu prsima i da me on nije pogodio, možda sam mogao već tada postići gol. Liječnik mi je rekao da deset sekundi nisam bio pri svijesti, rekao je Ivan Klasnić za Bolton News.
Golom u 86. minuti naš je reprezentativac donio prvu pobjedu Boltonu na domaćem terenu u ovogodišnjem Prvenstvu.
- Liječnik je bio zabrinut, ali ja sam ipak odlučio ostati na terenu. Sretan sam zbog toga jer ubrzo postigao gol koji ću dugo pamtiti - izjavio je Klasnić za engleske novine.
Nogometaš Nantesa na posudbi u Boltonu uglavnom ulazi u igru - s klupe.