Prljave objede očajnika: Seks, laži i bosanske sponzoruše

1

Paranoični Englezi okrivili su svoje 'prijatelje' Nijemce kako šire 'prljave' laži o Davidu Beckhamu da bi im uništili šanse za domaćinstvo nogometnog SP-a 2018. godine

Klevetničku kampanju protiv Becksa vodi njemački izdavač Bauer, pišu engleski mediji. Ta tvrtka vlasnik je časopisa In Touch, koji “na zubu” ima nogometnu zvijezdu. Beckham promiče englesku kandidaturu za domaćinstvo Svjetskog prvenstva. Mediji na Otoku zaključili su kako ga In Touch kleveće prije svakog sastanka o domaćinu SP-a. Pisali su da je platio seks s Bosankom Irmom Nici prije važnih razgovora na Trinidadu, a sad, uoči sastanka u Zürichu, objavili su kako u L.A.-u svi znaju da je preljubnik. Becks je napise nazvao prljavim objedama očajnika.