Komentari 89

Prosinečki s BIH ispustio 2-0 protiv Grčke, crveni Pjanića...

1

Vodili su 2-0 i imali sve u rukama, no Miralem Pjanić dobio je crveni karton u drugom poluvremenu i sve je palo u vodu. Grci su ih dostigli golovima Fourtunisa iz penala i Kolovosa

Robert Prosinečki i BiH bili su protiv Grčke na korak od druge pobjede u kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Vodili su 2-0 i imali sve u rukama, no Miralem Pjanić dobio je crveni karton u drugom poluvremenu i sve je palo u vodu. Zmajevi su poveli u 10. minuti golom Višće, a samo pet minuta kasnije Pjanić je zabio za slavlje na Bilinom polju. No Grci se nisu predavali. Prvo je Fourtonis u 64. zabio iz penala, da bi Kolovos sjajnim udarcem glavom u 85. osigurao svojoj momčadi bod...

Euro 2020 Qualifier - Group J - Bosnia and Herzegovina v Greece

Bosna i Hercegovina je s četiri boda na trećem mjestu grupe J, isto koliko ima i drugoplasirana Grčka koja ima bolju gol razliku. Prva je Italija sa šest bodova koja je deklasirala Lihtenštajn sa 6-0. Junak susreta bio je Fabio Quagliarella (36) koji je zabio dva gola i postao najstariji strijelac u povijesti talijanske reprezentacije. Po jedan su zabili Sensi, Verratti, Kean i Pavoletti.

Finska je na gostovanju kod Armenije stigla do prve pobjede (2-0) u istoj skupini. Za Skandinavce su zabijali Jensen i Soiri.

Irska je kod kuće srušila tvrdu Gruziju s 1-0 golom Hourihanea u 36. minuti.

Tvrd orah za moćnu Španjolsku bila je Malta koja je s 2-0 izgubila kod kuće. Oba gola zabio je stasiti Alvaro Morata.

Norveška je protiv susjeda iz Švedske imala 3-0 i komfornu situaciju, ali su sve uprskali, a utakmica je na kraju završila 3-3. Za Norvežane su zabijali Hohnsen, King i Kamara, a za Šveđane Claesson, Nordveit (ag) i Quaison.

Rumunjska je razbila Farske Otoke s 4-1. Dva je zabio napadač Keseru, a po jedan su dodali Deac i Puscas, dok je za 'otočane' zabio Davidsen.

Senzaciju je kreirala i Danska koja je stigla 3-0 vodstvo Švicarske u zadnjih deset minuta. Freuler, Xhaka i Embolo zabijali su za Švicarsku, a Jorgensen, Gytkjear i Dalsgaard za Dansku.