Komentari 41

Raketa u petoj brzini! Otresao trojicu u trku pa namjestio gol

1

LETI, LETI RAKETA Ivan Rakitić nije nogometaš poznat po brzini... Ipak, protiv Villarreala u srijedu bio je prava - Raketa. Proletio je pored trojice 'žutih' i savršeno namjestio gol Dembeleu za 4-1

Barcelona se, očekivano, poigrala s Villarrealom i s 5-1 pobijedila u nastavku dominacije La Ligom. Kako to već biva, u njihovim utakmica čarolija je važan sastojak, a ulogu jednog od 'kuhara' preuzeo je naš Ivan Rakitić.

Villarreal pokazao Realu kako se radi špalir, Rakitić briljirao

Igrala se 87. minuta kada je Raketa dobio loptu 40-ak metara od gola, sletio se s desne strane pa nanizao trojicu 'žutih' i na kraju pripremio savršenu šansu mladom Francuzu Ousmaneu Dembeleu.

Rakitić je u 65. minuti ušao u utakmicu i do kraja sudjelovao u sjajnoj igri 'blaugrane'. Ovaj gol uistinu je sjajan, posebno kad znamo da Raketa nije igrač poznat po naročitoj brzini... Ovdje je opravdao svoj nadimak.

Dodajmo još kako je genijalni Andres Iniesta odigrao predzadnju utakmicu u dresu Barcelone na Nou Campu.

Imao je Don Andres trenutak magije kod trećeg gola, kad je savršeno asistirao Messiju.