Komentari 78

Barcelona natrpala Sevillu: Gol bivšem klubu zabio i Raketa

3

U vodstvo su Katalonci došli u 12. minuti penalom kojeg je zabio Coutinho, a 13 minuta kasnije Ever Banega imao je priliku izjednačiti, također iz jedanaesterca. No nije uspio, a od tada je sve pošlo nizbrdo

Ivan Rakitić zabio je Sevilli za 2-0 u drugoj utakmici Kupa kralja te tako anulirao prednost koju je njegov bivši klub imao nakon prve utakmice (2-0).

U vodstvo su Katalonci došli u 12. minuti penalom kojeg je zabio Coutinho, a 13 minuta kasnije Ever Banega imao je priliku izjednačiti, također iz jedanaesterca. No nije uspio.

A taj promašaj kaznio je potom Raketa. Hrvatski veznjak fenomenalno je pročitao obranu gostiju koja je zaspala te signalizirao Arthuru, a mladi Brazilac na to mu je poslao savršeno dodavanje te Ivana ostavio samog s golmanom. Pogodio ga je Melo 'u trepavicu'...

Copa del Rey - Quarter-Final - Second Leg - FC Barcelona v Sevilla

Raketa je to iskoristio bez većih problema! No nije htio slaviti...

S 2-0 su otišli Katalonci i na predah, a u nastavku - prava rapsodija! Brzinski su riješili to igrači Ernesta Valverdea, u 52. minuti na 3-0 povećao je Coutinho, a tek minutu kasnije četiri gola prednosti donio je Sergi Roberto.

No nije se Sevilla još predala. U 68. minuti gol je zabio Arana za 1-4 te tako ostavio goste u igri. Ipak, Barcelona je naposljetku stavila točku na 'i' u 89. minuti golom Luisa Suareza za 5-1.

Nije međutim to Kataloncima bilo dovoljno, pritisnuli su još malo gas te je Leo Messi zabio gol za konačnih 6-1 u drugoj minuti sudačke nadoknade... Kakva golijada!