Komentari 82

Rakitić zabio dva gola u samo 19 minuta u gradskom derbiju!

7

Sevilla je kao gost na Benito Villamarín stadionu protiv Betisa vodila 3-0, ali je završilo 3-3! Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić zabio je golove u 7. i 19. minuti!

Tjednima se u Sevilli pričalo samo o gradskom derbiju, radi se o ogromnom rivalstvu istoimene Seville i 'radničkog' Betisa. A nakon samo 20-ak odigranih minuta, apsolutna zvijezda bio je Ivan Rakitić!

Hrvatski reprezentativac zabio je uvodne golove u 7. i 19. minuti!

Prvi gol dao je u bliži kut iz dosta teške pozicije, a drugi iz 'odbijanca' nakon pokušaja dodavanja, izašao je sam pred golmana i prevario ga 'panenkom' u same 'rašlje'. To su mu bili 10., odnosno 11. gol sezone i šesti u prvenstvu!

Raketa igra u formi karijere, a čini se kako mu Betis (sedmoplasirana momčad) iznimno paše. U prvoj utakmici sezone u Primeri zabio im je gol, uz asistenciju u uvjerljivoj 5-1 pobjedi.

Iako je Sevilla kao gost na Benito Villamarín stadionu protiv Betisa vodila 3-0 nakon 33 minute, završilo je 3-3! Pabon je smanjio prije poluvremena, a Martin je u 54. iz penala još smanjio zaostatak. Samo minutu kasnije je Medel dobio izravan i prestrogo dosuđen crveni karton zbog 'ruke u lice' protivnika. Silni napadi Betisu su se isplatili minutu prije kraja, za totalnu euforiju pobrinuo se Igiebor!