Komentari 46

Ramos se ispričao Salahu zbog ozljede: 'Brz oporavak ti želim'

1

Finale Lige prvaka u Kijevu je možda odlučio Ramos u 26. minuti kada je ozlijedio najopasnijeg igrača Liverpoola Salaha, a sada se branič Reala putem Twittera ispričao sjajnom Egipćaninu

Real Madrid je u subotu u Kijevu osigurao novi naslov prvaka Europe zahvaljujući visokoj pobjedi nad Liverpoolom od 3-1. Madriđani za to mogu zahvaliti fantastičnom Baleu, izrazito lošoj večeri golmana 'redsa' Lorisa Kariusa, ali i Ramosu koji je ozlijedio Salaha već u 26. minuti utakmice.

U toj kobnoj minuti, Ramos i Salah su bili u jednom duelu nakon kojeg su krenuli padati na travnjak, ali je u padu branič Reala sjajnog Egipćanina uhvatio za ruku i praktički mu napravio polugu.

Poslije tog pada, Salah je pokušao nastaviti igru, no bol je ipak bila prejaka i Egipćanin je izašao s terena u suzama u 31. minuti. Odmah nakon njegovog izlaska, Real se ohrabrio i počeo sve više napadati.

Šok nakon finala: Ronaldo i Bale najavili odlazak iz Reala?

Iako mnogi smatraju kako je Ramos to napravio namjerno jer je time iz igra izbacio najveću opasnost Reala u toj utakmici, teško je povjerovati u to.

Ramos se odmah poslije utakmice oglasio putem Twittera gdje je uputio isprike Salahu i poželio mu brz oporavak.

- Ponekad ti nogomet pokaže dobru stranu, a ponekad i lošu. Prije svega mi smo profesionalci. Brz oporavak ti želim.

No, bilo kako bilo, ova isprika Salahu vrlo vjerojatno neće puno značiti jer mu je Ramos uskratio potencijalni naslov prvaka Europe, ali i doveo njegov nastup na predstojećem Svjetskom prvenstvu pod veliki znak pitanja.