Komentari 42

Real dokrajčio Getafe već u 1. dijelu; Mateo zamijenio Luku

2

Real Madrid zaliječio je rane nakon ispadanja iz Kupa kralja četirima golovima Getafeu u manje od 40. minuta i na kraju slavio 4-1. Barça sad ima tri boda više

Nakon šokantnih zbivanja u Kupu kralja, Real Madrid pobjednički se vratio obvezama u domaćem prvenstvu. U 14. kolu na Bernabéu je stigao Getafe i izgubio 4-1 uz dva gola Benzeme, jedan Balea i jedan Ronalda za smanjenje minusa za Barcelonom, barem do utakmice Katalonaca i Valencije.

Manje od četiri minute trebalo je "kraljevima" da dođu u vodstvo nakon što je Pepe ubacio za Benzemu, a Francuz s peterca poentirao. Isti igrač zaključio je akciju za gol i u 16. minuti, ovaj put na dodavanje Balea.

Do kraja poluvremena sve je bilo gotovo. Gareth Bale povisio je vodstvo domaćih na 3-0 na asistenciju Cristiana Ronalda, a samo tri minute potom Portugalac se upisao u strijelce i zaključio sjajnu kontru u koju ga je lansirao Toni Kroos .

Luka Modrić igrao je do 62. minute, kada ga je zamijenio baš reprezentativni kolega Mateo Kovačić .