Komentari 6

Redknapp brani Ćorluku: Assou-Ekotto je čudan tip

3

Harry Redknapp još se jednom vratio na incident između Vedrana Ćorluke i Benoita Assou-Ekotta tijekom gostovanja svoje momčadi kod Stokea

Gostovanje kod Stoke za Vedrana Ćorluku je bilo doista neobično. Sukobio se sa suigračem. Podsjetimo da su se Spursi vratili sa sva tri boda nakon što je za 2-1 zabio Niko Kranjčar. Hrvatskom reprezentativcu bio je to peti prvenstveni gol, a jednako toliko pažnje kao i pobjedi mediji su poklonili incidentu između suigrača tijekom sredine drugoga poluvremena. Vedran Ćorluka i Benoit Assou-Ekotto su se posvađali, a potom i počeli naguravati, a Kamerunac se poslije utakmice nije priključio zajedničkom slavlju momčadi.
- Vjerojatno nije znao koji je rezultat. Mislio je da smo remizirali - kazao je Redknapp, čije riječi prenosi nogometni portal Tribalfootball.com. Potom se menadžer četvrtoplasiranog kluba Premier lige okrenuo samom incidentu:
- Ćorluka se naljutio jer se ovaj nije vratio u obranu obaviti svoj posao. Benoit je čudan dečko, vrlo je nervozan i jedva da priča engleskim jezikom koji mu se nije popravio u dvije godine koliko je ovdje. Teško je s njime. On će u srijedu doći na utakmicu i dobro je odraditi, a da pritom neće niti znati da igramo protiv Fulhama prije no što mu to netko ne kaže. Takav je, zamišljen. Napušta teren i razmišlja kakvu će glazbu slušati kada natakne svoje slušalice na glavu - objasnio je Redknapp.