Komentari 80

'Redsi' im uzeli bod: Man. City sve dalje od obrane naslova...

6

Remijem Manchester Cityja i Liverpoola 2-2 na Etihadu najsretniji može biti Manchester United koji sada ispred gradskih rivala ima devet bodova prednosti

U derbiju 25. kola Premiershipa Manchester City i Liverpool su na Etihadu odigrali bez pobjednika 2-2.

'Građane' je u vodstvo u 23. minuti doveo Edin Džeko. BiH reprezentativac iskoristio je odlično dodavanje Milnera i pogodio pokraj nemoćnog Reine.

Liverpool je izjednačio samo šest minuta kasnije. Daniel Sturridge je odlično opalio s 20-ak metara i pogodio donji lijevi kut Hartova gola.

Golova nije bilo sve do 73. minute kada su 'redsi' zabili još jedan prekrasan gol. Ovog puta strijelac s 25 metara bio je kapetan Liverpoola Steven Gerrard.

Bod Cityju nakon velike gluposti Reine i Škrtela donio je Sergio Agüero u 78. minuti.

Ovakvim raspletom najsretniji može biti Manchester United koji sada ima devet bodova prednosti ispred Cityja na vrhu prvenstvene ljestvice. Liverpool je sedmi s 36 bodova.

Premierliga, 25. kolo:

West Bromwich Albion - Tottenham 0-1 (Bale 67)

Manchester City - Liverpool 2-2 (Džeko 23, Agüero 78 / Sturridge 29, Gerrard 73)