Komentari 2

Zwolinski i Lovrić 'naplatili' Kup: Tri boda ostala u Gorici...

4

Hit momčad lige uspjela je 'ispraviti' poraz od Slavena u Kupu. Gorica je slavila protiv Slaven Belupa s 2-0 i tako se reavnširala koprivničkoj momčadi koja ih je u srijedu na istom stadionu izbacila u četvrtfinalu Kupa

U utakmici 18. kola Prve HNL u Velikoj Gorici su nogometaši Gorice svladali Slaven Belupo s 2-0 (2-0) i probili se na peto mjesto ljestvice. Gorica se tako reavnširala koprivničkoj momčadi koja je u srijedu na istom stadionu izbacila Goricu u četvrtfinalu Hrvatskog nogometnog kupa.

Već u 10.minuti Slaven je ostao bez isključenoga Brune Gode, a osam minuta kasnije Poljak Lukasz Zwolinski dovodi Goricu u vodstvo. U 34. minuti Kristijan Lovrić nakon protunapada postiže i drugi gol za domaće.

U 53. minuti je zbog simuliranja isključen napadač domaćih Cherif Ndiaye, a nervozni trener Gorice Sergej Jakirović udaljen je s klupe zbog protestiranja i žestokog razgovora sa sucem koji to nije htio trpjeti.

Gorica je sada peta s 28 bodova, a Slaven je ostao sedmi s 18 bodova.

Susret se igrao na stadionu Radnika, a sudio je Vučković.