Komentari 59

Puljić utrpao četiri gola Interu za odgodu Dinamovog slavlja

5

U drugoj subotnjoj utakmici 29. kola 1. HNL Riječani su pobjedom bar nakratko odgodili Dinamovu proslavu titule. U potpunosti su nadigrali Inter i u mrežu im ubacili čak sedam golova

U dvoboju 29. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke svladali Inter s čak 7-0 (3-0), uz četiri gola Jakova Puljića

Rijeka je uvjerljivom igrom slavila kod kuće protiv Intera, pa Dinamo još nije prvak Hrvatske. Naime, Zagrepčani su još danas mogli proslaviti naslov da je Rijeka kiksala, no već u prvom dijelu domaćini su vodili s 3-0.

Tibor Halilović je zabio u 27. minuti, potom je Puljić u 41. promašio penal, ali mu se lopta sretno odbila, pa se ipak upisao u strijelce, a tri minute kasnije bivši igrač Intera bio je precizan s "bijele točke". Inter je od 40. minute igrao bez isključenoga Čelikovića, a u drugom dijelu su se Maxwell Acosty (48) i Domagoj Pavičić (58), te Puljić (88, 90+1) pobrinuli za katastrofu Zaprešićana.

Vodi Dinamo s 76 bodova ispred Rijeke (56), dok je Inter sedmi s 27 bodova. Pred 4000 gledatelja na stadionu Rujevica sudio je Vučković iz Zagreba.