Robinho: Želim što prije otići iz Real Madrida

Krilni brazilski nogometaš Real Madrida, Robinho, prema pisanju Suna očajno želi napustiti Santiago Bernabeu i prijeći u londonski Chelsea

I dalje ne znam gdje ću nastaviti svoju karijeru. Nova sezona već kreće i imam ponude od drugih klubova, a među njima je i Chelsea. Zasad su u tijeku pregovori i još ništa nije definirano, rekao je Robinho.
Jedna od odluka uprave “kraljevskog kluba” koja je jako razljutila Robinha bila je zabrana nastupa na Olimpijskim igrama u Pekingu.
- Vrlo je loše za mene što ću morati gledati svoju reprezentaciju preko televizije. Jako sam želio zaigrati na Olimpijskim igrama, ali klub me je odbio pustiti. Užasno sam nesretan zbog toga – dodao je Robinho.
Prema 24-godišnjem nogometašu simpatije ne skriva trener Chelseaja Luiz Felipe Scolari, a jednako razmišlja i Peter Kenyon, sportski direktor londonske momčadi.
Chelsea prema pisanju nekih engleskih medija nudi 25 milijuna funti, a Robinho se nada da bi to trebalo označiti i podignutu rampu za izlazak iz Madrida.

Varaždin - Dinamo 0-1: Vidović izvukao 'modre', Dabro ih propustio šokirati u završnici
NOĆENJE NA VRHU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a mogao je to napraviti i ovaj put da je Dabro kaznio grešku Theophilea. Vidović je zabio pobjednički gol za samo 53 sekunde u drugom poluvremenu

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem