Komentari 68

Ronaldu je zapljeskao i Ibra: Nisam vam ja nikakav junak

3

Samo je bitno da smo na Svjetskom prvenstvu. Ja samo radim svoj posao. Radim na najbolji mogući način ono zbog čega sam plaćen, rekao je sjajni Portugalac

Portugal je zahvaljujući Cristianu Ronaldu koji je u dvije utakmice Šveđanima zabio četiri gola izborio plasman na SP u Brazil. U Solni je zvijezda Real Madrida zabila hat-trick i srušila švedski san o SP-u.

- Nisam nikakav junak. Samo je bitno da smo na Svjetskom prvenstvu. Ja samo radim svoj posao. Radim na najbolji mogući način ono zbog čega sam plaćen. Svi moji golovi i igre govore za mene. Ništa mi drugo nije važno, sada je vrijeme da se Portugal veseli - rekao je Cristiano Ronaldo kojem je nakon trećeg gola zapljeskao i Zlatan Ibrahimović.

Zlatan je zabio dva gola na drugoj strani, ali to nije bilo dovoljno, pa će SP gledati ispred malih ekrana.