'Rossoneri' u četvrtfinalu kupa! Uvjerljivo pobijedili Cagliari

3

Prva dva pogotka za "crveno-crne" postigao je Luka Jović u 29. i 42. minuti. Za 3-0 strijelac je bio Chaka Traore. Cagliari je smanjio zaostatak u 88. minuti golom Azzija, a konačnih 4-1 postavio je Leao u 91.

Nogometaši Milana s uvjerljivih su 4-1 (2-0) na San Siru svladali Cagliari i plasirali se u četvrtfinale Kupa Italije.

Prva dva pogotka za "crveno-crne" postigao je srpski napadač Luka Jović u 29. i 42. minuti. Za 3-0 strijelac je bio 19-godišnji Bjelokošćanin Chaka Traore. Cagliari je smanjio zaostatak u 88. minuti golom Paula Azzija, a konačnih 4-1 postavio je Rafael Leao (90+1).

Serie A - AC Milan v Sassuolo

Milan u četvrtfinalu čeka boljeg iz dvoboja Atalante i Sassuola koji će biti odigran u srijedu (18 sati) u Bergamu. U srijedu će igrati i Roma protiv Cremonesea (21 sat), a pobjednik u četvrtfinalu ide na Lazio.

Zvijezda Milana izabrala je 11 najboljih. Unutra je i Modrić
Legendarni Ibrahimović opet u Milanu! Ovaj put u novoj ulozi

Posljednja utakmica osmine finala na rasporedu je u četvrtak (21 sat), kad je Juventus ugostiti Salernitanu, a pobjednik će u četvrtfinalu igrati protiv Frosinonea.

Već otprije je poznato da će se za mjesto u polufinalu boriti Bologna protiv Fiorentine, a ta je utakmica na rasporedu sljedeći utorak (9. siječnja, 21 sat).