Komentari 4

Šarić i Embiid nastavili sjajan niz Phile, Bogdanović odličan

1

Dario Šarić i Bojan Bogdanović sinoć su odigrali odlične partije na NBA parketima. Phila je nastavila sjajan niz, u zadnjih šest utakmica imaju čak pet pobjeda, dok su Netsi još jednom poraženi...

Ovo sezone do pozicije play-offa neće doći, ali draft politika Philadelphije, čini se, dugoročno će se isplatiti. Mlada potentna momčad pronašla je kemiju i nastavila odličan niz u 2017. godini. Pali su i Charlotte Hornetsi sa 102-93. Naš Dario Šarić na terenu je proveo 21 minuti i pritom je zabio 15 koševa, uz šest skokova i dvije asistencije. Kod Phile je ponovno najbolji bio Joel Embiid. Stasiti centar je ubacio 24 koša.

Za Philu je ovo prvi niz od tri pobjede zaredom od 2013. godine.

Bojan Bogdanović opet je odigrao sjajnu utakmicu, ali opet nije bilo dovoljno. Netsi su protiv Toronta upisali deveti poraz zaredom. Toronto je bio bolji 132-113, a najučinkovitiji Nets bio je naš Bogdanović. Utrpao je Raptorsima 23 koša uz četiri skoka i dvije asistencije. Kod domaćina najbolji je bio DeMar DeRozan koji je utakmicu završio sa 28 pogodaka, Kyle Lowry je dodao 20.

Orlando Magic naših Hezonje i Rudeža pobijedio je Portland Trail Blazerse 115-109. Mario Hezonja ovaj put je dobio priliku, za sedam minuta na terenu zabio je jednu tricu.