Saša Bjelanović zabio glavom za pobjedu Torina

2

Bjelanović je svoj prvi gol za Torino zabio u 87. minuti u svom stilu, glavom, a taj pogodak donio je Talijanima 2-1 pobjedu protiv Bruggea

Saša Bjelanović ovoga je ljeta iz Ascolija prešao u Torinu i već je počeo zabijati. U utorak je Torino igrao prijateljsku utakmicu protiv Club Bruggea, a visoki Zadranin zabio je odlučujući pogodak. U svom stilu, glavom, zabio je u 87. minuti za konačnih 2-1. Prvi Bjelanovićev gol u novom dresu vidjelo je čak 20.000 gledatelja. Pripreme klubova Serie A ulaze u posljednju fazu, jer prvenstvo počinje za manje od tri tjedna. Bjelanović je prošle sezone za Ascoli zabio sedam golova u 26 nastupa, ali nije uspio Ascoli spasiti od ispadanja iz 1. lige. Ove godine od njega se očekuje još bolji učinak, a u momčadi Torina mogao bi imati vrlo važnu ulogu.