Komentari 19

Savez tuži Bilića i Jurčevića: "Kazna? Ma, boli me briga..."

1

Menadžer West Hama Slaven Bilić i njegov pomoćnik Nikola Jurčević bit će kažnjeni zbog neprimjerenog ponašanja na utakmici West Hama i West Bromwich Albiona. Engleski nogometni savez (FA) pokrenuo je postupak protiv hrvatskog dvojca.

Bilić i Jurčević neprimjereno su se ponašali na subotnjoj utakmici Premier lige protiv WBA (2-2). Jurčević je isključen u 19. minuti zbog protesta nakon što je 'čekićarima' poništen gol.

Slaven je nakon gola za 2-2 u posljednjim sekundama utakmice poludio i bacio je mikrofon koji se nalazio uz teren.

- Hoću li dobiti kaznu? Boli me briga! Dovoljna kazna nam je rezultat - rekao je Bilić nakon utakmice.

Obojica imaju vremena do utorka u 19 sati da odgovore na otpužve FA-a nakon čega će saznati kaznu.