Kalinić zabio Letici, Fiorentina prošla neokrznuta protiv Intera

Kalinić zabio Letici,  Fiorentina  prošla neokrznuta protiv Intera
1

Inter je na San Siru odigrao 0-0 protiv Fiorentine propustivši priliku vratiti se na drugo mjesto Serie A. Inter je dominirao, ali nije uspio probiti obranu 'viola'. Brozović je za Inter igrao od 76., Badelj od 75. minute za ljubičaste

Roma nije imala problema protiv otpisanog SPAL-a. Rimljani su na gostovanju pobijedili sa 6-1, a prvi pogodak na utakmici zabio je hrvatski napadač Nikola Kalinić u 12. minuti utakmice. Bio je to četvrti pogodak Kalinića ove sezone u Serie A, dva je zabio Cagliariju, jedan Bresciji i jedan sad bivšem Hajdukovom golmanu Karlu Letici.

Golove za rimski sastav zabili su i Carles Perez (38), Aleksandar Kolarov (44), Bruno Peres (52, 75) i Nicolo Zaniolo (90), dok je strijelac za 'fenjeraša' bio Alberto Cerri u 24. minuti.

POGLEDAJTE VIDEO: Broz uživa skroz

Brozovićev penthouse u Milanu 00:35

U susretu 35. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru odigrao 0-0 protiv Fiorentine propustivši priliku vratiti se na drugo mjesto Serie A. Inter je dominirao, ali nije uspio probiti obranu 'viola'. Marcelo Brozović je za Inter igrao od 76. minute, dok je Milan Badelj u gostujućim redovima igrao do 75. minute.

Nova frizura, novi rekordi! CR7 ima 50+ golova u tri elitne lige

Parma je pobijedila Napoli sa 2-1 udaljivši momčad iz Napulja od plasmana u Europu. Zanimljivo, sva tri gola pala su iz kaznenih udaraca. Domaćin je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela golom Gianluce Caprarija, izjednačio je Lorenzo Insigne u 54. minuti, da bi Dejan Kuluševski tri minute prije kraja iz trećeg kaznenog udarca zabio za pobjedu Parme.

'Zaratili' Gasperini i Mihajlović: 'Ne viči toliko, koji k*rac hoćeš?'

Torino Verona našeg Ivana Jurića su remizirali 1-1, dok je Lecce u derbiju začelja pobijedio Bresciju sa 3-1, no slavila je i Genoa u gradskom derbiju protiv Sampdorije sa 2-1, pa je Lecce i dalje u zoni ispadanja.

Na ljestvici vodi Juventus sa 80 bodova i utakmicom manje. Atalanta je druga sa 74 boda,  dok je treći Inter sa 73 boda.