Setanta: Luka Modrić bio je najbolji u Tottenhamu

1

Web portal britanske TV kuće Setanta Sports objavio je ocjene igrača Uniteda i Tottenhama nakon utakmice 34. kola na Old Traffordu

Iako su gosti iz Londona vodili do 57. minuti s 2-0, susret je završio uvjerljivom pobjedom 'crvenih vragova' s 5-2, koja ih je još više približila osvajanju naslova prvaka. Luka Modrić zabio je u 32. minuti gol za vodstvo Spursa 2-0. Igrao je do 86. minute, dok je Vedran Ćorluka odradio cijelu utakmicu za gostujući sastav. Setanta Sports je Modrića ocijenio sa sedmicom, najboljom ocjenom kod gostiju, dok je Ćorluka dobio 5.5. Wayne Rooney, koji je u domaćoj momčadi briljirao s dva pogotka i dvije asistencije, zaradio je devetku. Istu je ocjenu (9) Rooney dobio i od Sky Sporta, odnosno od nogometnog portala Goal.com. Sky Sport je Modrićevu i Ćorlukinu igru na Old Traffordu valorizirao s istom ocjenom, šesticom, dok je novinar Goal.coma Modrića za dobru igru nagradio sa 7.5, drugom najboljom ocjenom u Tottenhamu (Lennon je dobio osmicu), a Ćorluka je dobio 6.5.