Komentari 160

Potop na Šubićevcu: Apsolutna dominacija Osječana u Šibeniku

Nakon isprekidane i neuvjerljive igre u prvom poluvremenu, Osijek je u drugom dijelu utakmice ponudio odličnu predstavu zabivši tri atraktivna gola te je u konačnici slavio rezultatom od 4-0

Momčad Nenada Bjelica došla je do uvjerljive pobjede u gostima kod Šibenika (0-4). Osijek se u drugom poluvremenu probudio i zabio tri gola.

POGLEDAJTE VIDEO: Bjelica i Osječani slave

Bjelica i Osječani slave 00:59

Gosti su poveli u 13. minuti lijepim golom Laszla Kleinheislera. Lončar je sa sredine terena odlično proigrao Kleinheislera koji s lijevog krila ušao u kazneni prostor i preciznim udarcem pogodio suprotni kut.

Bjelica okrznuo Mamića: I on je nervozan i ljubomoran na mene

Osijek je utakmicu prelomio u prvih pet minuta drugog poluvremena zabivši dva brza gola. U 47. minuti Bočkaj je ubacio iz kornera, a u gužvi se najbolje snašao Mierez zabivši za 2-0. Samo dvije minute kasnije Bočkaj je ponovo ubacio iz kornera, najviši u skoku bio je Santini pogodivši gornji desni kut za 3-0.

Šibenik: 25. kolo Hrvatski Telekom Prve HNL: Šibenik - Osijek

Točku na "i" gosti su stavili u 85. minuti kada je Erceg nakon brze kontre zabio za 4-0. Bila je to odlična akcija Osječana. Bočkaj je u gol-šansu sjajnom asistencijom doveo Bohara koji je mogao zabiti, no ipak je odlučio proigrati Ercega koji je bio usamljen na lijevoj strani i bez problema zabio za 4-0.

Dodajmo kako je početak drugog poluvremena kasnio više od 40 minuta zbog nestanka električne energije.

Dinamo vodi na ljestvici sa 57 bodova, Osijek ima dva boda manje, dok je Gorica treća sa 48 bodova.

Varaždin je ostao na devetoj poziciji sa 22 boda, dva više od posljednje Lokomotive.

25. kolo Prve HNL 17.05 , ŠUBIĆEVAC
Šibenik
0 : 4
Osijek
13' Kleinheisler, 48' Mierez, 49' Santini, 85' Erceg
92'

Kraj dvoboja između Šibenika i Osijeka na kišnom Šubićevcu. Nakon ponešto neuvjerljive predstave Osijeka u prvom dijelu utakmice gdje je na trenutke izgledalo kao da bi Šibenik mogao iznenaditi, Osječani su u drugom dijelu pokazali aposlutnu dominaciju i potvrdili status favorita s kojim su stigli u Šibenik.

Momčad Nenada Bjelice ostvarila je svoj cilj i uzela važna tri boda u borbi za naslov prvaka u kojoj za Dinamom zaostaju tri boda s jednom odigranom utakmicom više od aktualnog prvaka.

90'

Četvrti sudac pokazao je još dvije minute sudačke nadoknade.

86'

Nenad Bjelica iz igre je izvadio Lončara, a u igru ulazi Guti.

85' GOL OSIJEK

Prekrasna akcija za Osijek. Nakon što je Šibenik izveo slobodan udarac lopta dolazi do Bočkaja koji vuče do centra te prebacuje loptu na drugu stranu gdje pronalazi Bohara koji je ostao sam s Labrovićem, ali nesebično dodaje Ercegu koji zabija u prazan gol.