Komentari 4

Široki šokirao Škote: Izborili vrijednih 1-1 pred uzvrat kući

1

Gol koji daje Širokom nadu u uzvrat zabio je Stipo Marković u 69. minuti na asistenciju Luke Menala. Remijem u Škotskoj hercegovački je klub u odličnoj poziciji pred uzvrat na Pecari

Široki Brijeg je u prvoj utakmici drugog pretkola Europske lige na gostovanju kod Aberdeena odigrao sjajnih 1-1 te za tjedan dana ima lijepu priliku izboriti plasman u treće pretkolo.

Zaprijetio je Široki u dva navrata preko Lončara, no udarci nisu bili precizni. Aberdeen je uzvratio u 13. minuti preko Christieja čiji udarac brani Bilobrk. Ipak, samo četiri minute kasnije Christie je precizan i Škoti su stigli do minimalne prednosti.

Do kraja poluvremena Široki je zaprijetio preko Begonje i Markovića, ali rezultat se nije mijenjao.

Rezultat se nije mijenjao do 69. minute kada je Marković sjajno zabio za 1-1 nakon asistencije Menala.

Nakon primljenog gola domaćin je krenuo po novi gol, no Maynard i Tansey nisu bili precizni. Široki je bio opasan preko Krstanovića u 84. minuti, no njegov udarac glavom brani Lewis.