Komentari 5

Sky Sports Modriću dao osmicu, Times tek sedmicu

1

Luka Modrić je odigrao svih 90. minuta u pobjedi protiv Chelseaja. Sky Sports ocijenio je Modrića s osmicom, a Times mu je dao odmjerenu sedmicu

Luka Modrić bio je jedan od najboljih igrača Tottenhama u pobjedi protiv Chelseaja 2-1, ako je suditi prema ocjenama koje je igračima te utakmice dodijelio Sky Sports. Modrićevi Spursi slavili su nad Chelseajem 2-1 golovima Jermainea Defoea i Garetha Balea, a hrvatski reprezentativac i playmaker je odlično gradio igru Spursa tijekom cijele utakmice. Sky Sports ocijenio je Modrića osmicom, kao i vratara Haurelha Gomesa, a još bolje devetke dobili su Michael Dawson i Gareth Bale. U Chelseaju je najbolji dojam kod novinara Sky Sportsa ostvario vratar Petr Čech (8), a posebno je zanimljivo da je isključeni kapetan gostiju John Terry dobio čistu jedinicu! Timesov izvjestitelj nije vidio Modrićev učinak na isti način kao većina drugih medija, pa je omalenog hrvarskog veznog igtrača ocijenio sa još uvijek dobrom sedmicom. No, i Times je bio nemilosrdan prema Terryju, dao mu je trojku.
Nikola Kalinić odigrao svih 90 minuta u porazu svog Blackburna na Ewood Parku od Evertona 3-2. Hrvatski napadač asistirao je Robertsu u 81. minuti za drugi gol Roversa.
Ivan Klasnić odigrao drugih 45 minuta u gostujućem slavlju svog Boltona na Britanniji kod Stoke Cityja 2-1. Ocijenjen je sa dobrom sedmicom, odmah iza dvostrukog strijelca Taylora.