Komentari 70

Šok na Kantridi: Zadrani golom Perice u 90. min. uzeli tri boda

4

Nakon izjednačenja Zadrani su bili puno bolji na terenu, a to su okrunili golom Perice u 90. minuti. Zadar je pobjedom skočio na deveto mjesto ljestvice Prve HNL

U posljednjoj utakmici 32. kola Prve HNL Rijeka je na Kantridi izgubila od Zadra 3-2.

Rijeka je povela već u 12. minuti. Škarabot je ubacio s lijeve strane, golman Zadra otišao je u prazno, a Mujanović je na drugoj stativi glavom pospremio loptu u mrežu.

Zadar je izjednačio u 29. minuti. Mršić je pucao iz daljine, Mance je samo kratko odbio, na loptu je natrčao Ivančić i pogađa za 1-1.

Do novog vodstva Rijeka je mogla u 38. minuti, ali je udarac Jogana zaustavila stativa. Ono što Riječani nisu napravili tada, napravili su u 53. minuti. Odličnu dugu loptu za Mujanovića poslao je Brezovec. Mujanović je proigrao Jogana, koji pogađa za vodstvo Rijeke 2-1.

Vodstvo Rijeke trajalo je samo pet minuta. Zadar je izjednačio lijepim golom Banovića s ruba šesnaesterca.

Nakon izjednačenja Zadrani su bili puno bolji na terenu, a to su okrunili golom Perice u 90. minuti.

Rijeka je tako ostala na petom mjestu s 50 bodova, dok je Zadar skočio na deveto mjesto s 35 bodova.