Komentari 17

Španjolci loše ocijenili Modrića, gori od njega samo jedan 'kralj'

Real nije imao posjed u prvom poluvremenu pa je Modrić patio, ali u nastavku su 'kraljevi' ugrabili loptu što je omogućilo Luki da pokaže zlata vrijedne vještine na lopti, napisala je španjolska Marca

Iako se sumnjalo hoće li uopće biti na raspolaganju Carlu Ancelottiju za prvu utakmicu polufinala Lige prvaka protiv Manchester Cityja (1-1), kapetan hrvatske nogometne reprezentacije i 'motor kraljeva' Luka Modrić (37) vratio se već u osvajanju Kupa protiv Osasune (2-1), a odigrao je i 87 minuta protiv 'građana'.

Lopta je bila vani prije nego što je City zabio gol: Evo zašto VAR soba nije reagirala i poništila ga

Trener 'kraljeva' nahvalio je Lukinu izvedbu u veznom redu, a Modrić je pokrenuo akciju iz koje je Vinicius zabio gol za vodstvo. Naime, spustio se na dupli pas s Eduardom Camavingom na lijevoj strani koji je pretrčao cijeli teren i ostavio loptu za Brazilca koji je krasno zabio. Puno je trčao i radio, a španjolska Marca, koja je inače uvijek široke ruke što se tiče ocjena Madriđanima, ovaj je put Luki Modriću dala ocjenu 6.5.

- Real nije imao posjed u prvom poluvremenu pa je Modrić patio, ali u nastavku su 'kraljevi' ugrabili loptu što je omogućilo Luki da pokaže zlata vrijedne vještine na lopti - pišu Španjolci.

Luka Modrić oduševio potezom na startu utakmice i pokrenuo akciju za gol: Zaslužili smo više

Prema Sofascoreu, Luka je zaradio ocjenu 6.8 i u 87 minuta provedenih na terenu promašio je tek tri dodavanja, a u igri ga je zamijenio Nacho Fernandez. Slabije od njega po Marci bio je ocijenjen tek Karim Benzema s ocjenom četiri. Uzvrat je na rasporedu u srijedu, 17. svibnja, s početkom u 21 sat na stadionu Etihad u Manchesteru.