Spursi prejaki za Toronto, LA Lakersi opet izgubili

1

Toronto i dalje rezultatski tone. Porazom kod San Antonija 107-97 su upisali peti poraz zaredom. U zadnjih 12 utakmica imaju deset poraza

Košarkaši Toronta u San Antoniju nisu imali mnogo šanse. Utakmica je bila prelomljena u drugoj četvrtini koju je domaćin dobio s 36-21. Čak šest igrača San Antonija su upisali dvoznamenkasti broj poena, a najbolji među njima bio je Tony Parker koji je bio sasvim blizu triple-doublea, upisao je 24 poena, osam skokova i deset asistencija.
Roko Ukić nije se niti ovom prilikom naigrao. Dobio je samo šest minuta, te je ubacio dva slobodna bacanja, promašio jedan šut, te jednu loptu izgubio i napravio prekršaj.
Prvi put ove sezone su Los Angeles Lakersi izgubili dvije utakmice zaredom. Florida im neće ostati u lijepom sjećanju jer su nakon poraza kod Miamija, pali i kod Orlanda 106-103. Nije im pomogao niti rekord sezone od 41 poena Kobe Bryanta, koji je imao tricu za produžetak, ali nije pogodio.
- U drugom dijelu su stalno njihova tri igrača bila na meni. Osjećao sam da šalju sve što imaju u trenutku kada dobijem loptu. Orlando je zaslužio pobjedu, drugi dio je odigrao sjajno - rekao je Kobe.
Lakersi su imali na poluvremenu lijepo vodstvo 58-49, no Orlando je sve poništio u trećoj četvrtini. Jameer Nelson je ubacio 27 poena uz četiri skoka i pet asistencija, a Dwight Howard je ubacio osam od 11 slobodnih bacanja u posljednjoj četvrtini za pobjedu.