Komentari 12

Sreten Ćuk nakon pobjede: Vidio sam smrt pred očima

1

Atmosfera u poluvremenu je bila jako loša. No, presretan sam što sam preokrenuo utakmicu rekao je Dinamov junak susreta Andrej Kramarić

Turbulencije u klubu odlaskom Velimira Zajeca s trenerske klupe sasvim sigurno su ostavile traga na Dinamovu momčad. Za potpuno učmalo ozračje pobrinuli su se Bad Blue Boysi počevši s bojkotom utakmica. No, unatoč svim tim faktorima te činjenicom da su gubili do 74. minute Dinamo je uspio izboriti 4-2 pobjedu nad Karlovcem
- Vidio sam smrt pred očima, rekao je, smijući se, trener Dinama Sreten Ćuk nakon pobjede nad klubom s Korane.
U četiri minute Dinamov 'klinac' Andrej Kramarić golom i asistencijom preusmjerio je susret utakmice.
- Ademi mi je rekao da ću zabiti gol i preokrenuti utakmicu. Bilo mi je teško gledati kako se mučimo. Atmosfera u poluvremenu je bila jako loša. Presretan sam što sam preokrenuo utakmicu - rekao je 'Krama' koju je u suradnji sa Sammirom 'ubacio u višu brzinu' od 74. minute nadalje.
Žalostan je bio maksimirski dekor. Manje od tisuću gledatelja, prazni sjever i istok sigurno nije bilo od pomoći domaćim igračima.
- Bilo je grozno gledati kako jug i zapad navijaju protiv nas . Svi su nam zviždali i morali smo se pokrenuti. Ovo je bitna pobjeda nakon ovih svih događanja - rekao je Ivan Tomečak.
Badelja su par puta vrijeđali sa zapada pa je, dok je izlazio iz igre, sarkastično zaspljeskao malobrojnim gledateljima na Maksimiru.
- To je njihova stvar, ali ja ih pozivam da dođu jer trebat će nam za utakmicu s Mađarima - zaključio je Kramarić.