Komentari 11

Srpski nogometaš gurnuo suca i unio mu se u lice: 'Moraju ga suspendirati na deset utakmica'

5

Zapravo je napao Kavanagha s laktom i nakon toga ga je vrijeđao. FA je dužan brinuti se o sucima i ovakvom ponašanju nema mjesta na bilo kojoj nogometnoj razini, rekao je bivši nogometni sudac

Manchester United izborio je polufinale FA kupa pobjedom protiv Fulhama 3-1 u nedjelju, ali utakmicu su obilježila tri crvena kartona na Old Traffordu.

FA Cup - Quarter-Final - Manchester United v Fulham

Prvi je 'pocrvenio' Willian. Brazilac je rukom zaustavio loptu u prilici za gol i nema dvojbe da je to izravni crveni karton. Sudac Chris Kavanagh nije vidio igranje rukom na vrijeme, ali VAR je ispravio njegov propust.

Međutim, tada mu je prišao Marco Silva, trener Fulhama. Zabranjeno je približiti se sucu tijekom pregledavanja VAR snimke i tu je Silva morao dobiti žuti karton. On je, ipak, dobio crveni karton, najvjerojatnije zato što je nešto dobacio Kavanaghu.

Zatim je isključen napadač srpske reprezentacije Aleksandar Mitrović. Prišao je sucu, kojeg nije previše zanimao razgovor, odgurnuo ga laktom, unio mu se glavom i prstima u lice i cijelo vrijeme nešto komentirao. Kavanagh ga je odmah isključio.

Crvene kartone pogledajte klikom OVDJE.

Zaslužuje ogromnu kaznu?

Mark Halsey (61), umirovljeni nogometni sudac, napisao je o kolumni za The Sun da Mitrović zaslužuje drakonsku kaznu.

Manchester United izbacio Fulham za polufinale FA kupa

- Mitrović zaslužuje kaznu zabrane nastupa u narednih deset utakmica zbog njegove uloge u 40 sekundi kaosa u drugom poluvremenu. Zapravo je napao Kavanagha laktom i nakon toga ga je vrijeđao. FA je dužan brinuti se o sucima i ovakvom ponašanju nema mjesta na bilo kojoj nogometnoj razini.

FA Cup - Quarter-Final - Manchester United v Fulham FA Cup - Quarter-Final - Manchester United v Fulham

- Moraju žestoko kazniti Mitrovića za primjer i očekujem da će savez kazniti oba kluba jer nisu kontrolirati svoje igrače.

Upravo je Mitrović zabio gol u 50. minuti za vodstvo Fulhama. Ipak, United je došao do pobjede preokretom u posljednjih 20 minuta. Bruno Fernandes zabio je penal u 75. minuti, a ubrzo je gol za vodstvo zabio Marcel Sabitzer. Konačnih 3-1 postavio je Fernandes u sudačkoj nadoknadi.