Komentari 5

Stipe Biuk izgubio u finalu kupa pobjednika kupova u Americi

Tigres je osvojio prvi Campeones Cup 2018., pobijedivši 3-1 na gostovanju kod Toronto, a Los Angeles FC natjecao se u prvom Campeones Cupu

Meksički Tigres UANL postao je prvi klub ikada koji je dvaput osvojio Campeones Cup, porazivši u finalu domaćina Los Angeles FC 4-2 nakon raspucavanja penala, a Stipe Biuk je igrao za domaćina od 77. minute.

POGLEDAJTE SAŽETAK:

U regularnom dijelu finala natjecanja, u kojem se od 2018. sastaju pobjednici američkog i meksičkog kupa, nije bilo pogodaka, pa se pristupilo izvođenju jedanaesteraca.

Andre-Pierre Gignac, Nicolas Ibanez, Guido Pizarro i Jesus Angulo realizirali su svoje penale za meksičku stranu, a kod Amerikanaca su promašili Timothy Tillman i Ryan Hollingshead.

Obje ekipe završile su utakmicu s 10 igrača na terenu. Diego Palacios iz Los Angelesa isključen je nakon drugog žutog kartona u 63. minuti, a Rafael Carioca iz Tigresa dobio je izravni crveni karton u 85. minuti.

Tigres je osvojio prvi Campeones Cup 2018., pobijedivši 3-1 na gostovanju kod Toronto, a Los Angeles FC natjecao se u svom prvom Campeones Cupu, osvojivši svoj MLS Cup prošle godine pobjedom u raspucavanju nad Philadelphia Unionom.

MLS: Campeones Cup-Tigres UANL at Los Angeles FC