Komentari 10

Subašić primio gol nakon pet sati i 52 minute u Ligi prvaka

1

Benfica je pobijedila Monaco, a Danijel Subašić primio prvi gol u Ligi prvaka nakon 352 minute netaknute mreže. Dva udarca u okvir uspio je zaustaviti, ali treći nije

Benfica je pobjedom 1-0 došla do četiri boda, koliko ima i Zenit, dok je Bayer s devet bodova i dalje ispred Monaca s pet. Zanimljivo, Monaco nakon četiri kola Lige prvaka ima gol-razliku 1-1.

Danijel Subašić primio je gol poslije udarca Talisce u 82. minuti, nakon što je prethodne 352 minute bio uspješan na golu Monaca. Gol je primio iz jednog od 15 pokušaja Benfice, od čega su tri išla u okvir. Monaco je također imao 15 udaraca, od čega je pet išlo u okvir gola, ali ostali su na nuli.

U izjednačenoj utakmici Benfica je imala 109 dodavanja više od Monaca, koji je pak imao 27 ubacivanja u sredinu, devet više od portugalske ekipe. Domaći su više pokušavali driblati (36-28), no gosti su imali više uspješnih driblinga na utakmici (18-15).

Detaljnu statistiku provjerite na Goal.com.