Sun: Nani je zabrinut zbog statusa u Manchester Unitedu

1

Nedavno dovođenje Ashleyja Younga iz Aston Ville dodatno je zaoštrilo njegovu konkurenciju na krilu. Nani je poprilično zabrinut zbog svog statusa, piše The Sun...

Portugalski krilni nogometaš Manchester Uniteda Nani (24) odigrao je sjajnu premierligašku sezonu 2010/11, ali ususret nadolazećoj zabrinut je zbog svog statusa, piše The Sun...

Naime, usprkos činjenici da je s 18 asistencija ponio epitet najboljeg dodavača lige, te tomu pridodao deset golova, Nani je izostavljen iz udarne postave u finalu Lige prvaka protiv Barcelone, a nedavno dovođenje Ashleyja Younga iz Aston Ville dodatno je zaoštrilo njegovu konkurenciju na krilu.

Sve to, piše londonski tabloid, izazvalo je nesigurnost kod brzonogog igrača koji će po povratku s odmora, na prvom predsezonskom okupljanju 4. srpnja, tražiti garancije u razgovoru s menadžerom Sir Alexom Fergusonom.

Inače, Nani je pod ugovorom s Manchester Unitedom do 2014. godine, a odluči li kojim slučajem napustiti aktualni klub ponuda mu ne bi manjkalo. Već od ranije interes su pokazali talijanski velikani Inter i Juventus.

Varaždin - Dinamo 0-1: Vidović izvukao 'modre', Dabro ih propustio šokirati u završnici
NOĆENJE NA VRHU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a mogao je to napraviti i ovaj put da je Dabro kaznio grešku Theophilea. Vidović je zabio pobjednički gol za samo 53 sekunde u drugom poluvremenu

Redar izbacio dječaka s terena, Ristovski ga preoteo! U loži poludjeli: 'Radio je svoj  posao'
NEPOTREBNA SCENA

Redar izbacio dječaka s terena, Ristovski ga preoteo! U loži poludjeli: 'Radio je svoj posao'

Pljesak je zamijenio zvižduke, a Ristovski se iskazao još jednom gestom, koju će dječak sigurno upamtiti. A na tribinama je predstojnik Zajecovog ureda ušao u žustru raspravu s direktorom Varaždina
VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.