Komentari 15

Talijani zabrinuti za CR-a, želi ga PSG: Na terenu je kao duh

U Serie A nije zabio gol u zadnje tri utakmice, a na terenu je bio svih 270 minuta. Zadnji je put Cristiano Ronaldo (36) zabio protiv Napolija (2-1), a sve oko njega je u lošem raspoloženju

Momčad je 'rastavljena', bez stila, duše, a Cristiano Ronaldo (36) je kao duh na terenu, napisali su novinari Corriere della Sera uz dodatak kako bivši napadač Reala izgleda pomalo zainteresirano.

Ronaldo se stalno nešto ljutio i žalio pa bacio Juveov dres, a Pirlo tvrdi: To je stav šampiona

I s takvim je Ronaldom Juventus uspio nastaviti pohod barem na ulazak u Ligu prvaka jer je 'Scudetto' za njih već prošlo svršeno vrijeme. Tehnički, CR je četiri utakmice bez gola jer je jednu propustio zbog ozljede, a to je njegov najgori niz još otkad je stigao u Italiju. Tad je zbog ozljede bio van terena šest utakmica pa samim time nije ni mogao zabiti.

Cristiano Ronaldo u Splitu 01:36

- Cristiano, jesi li ovdje? - pitaju se u Gazzetti dello Sport nakon što je Cristiano promašio zabiti na ubačaj Dejana Kuluševskog u 84. minuti kod rezultata 1-1 protiv Fiorentine, a moglo im je to donijeti tri boda. U toj utakmici Portugalac nije ni zapucao u okvir, a dogodi li se da 'stara dama' ne izbori Ligu prvaka, CR bi mogao otići jer Juve neće moći pokriti njegovu plaću.

Coppa Italia - Semi Final Second Leg - Juventus v Inter Milan

- Ne mislim da je odigrao loše. Momčad je morala bolje napasti - objasnio je Andrea Pirlo, trener Juventusa nakon utakmice.

Cristiano, što radiš?! Juve dobio gol nakon 'reakcije' CR-a u zidu

Nakon fijaska sa Superligom, teško je očekivati da bi se Cristiano mogao vratiti u Manchester United, a Tuttosport piše da je za njega zainteresiran PSG koji bi mu mogao dati željenu minutažu kao i mjesto glavnog čovjeka u napadu. Iako više nije u najboljim danima, CR je i dalje CR te će tražiti bolje rješenje nastavi li se s torinskim klubom u ovom tonu...