Komentari 6

Težak dan i za Bilića: Slomio je malteški otpor tek u 90. minuti

2

Očekivali smo da će protivnik biti iza lopte, da će trošiti vrijeme i pokušati zadržati loptu, rekao je Bilić poslije teškog debija na klupi West Hama na Upton Parku

Slaven Bilić prvi je put sjeo na klupu West Hama na Upton Parku, a 33 tisuće navijača gledalo je mučenje “čekićara” protiv Birkirkare u drugom pretkolu Europske lige

Justin Haber skidao je nemoguće na golu Maltežana, no na kraju je ispao tragičar jer je poslije kornera u 90. minuti promašio loptu. James Tomkins prsima ju je ugurao u gol za konačnih 1-0 i olakšanje uoči uzvrata.

- Znali smo da će biti teško, s jedne strane smo trebali biti brzi, a s druge strpljivi. Očekivali smo da će protivnik biti iza lopte, da će trošiti vrijeme i pokušati zadržati loptu - rekao je Bilić nakon utakmice te dodao:

- Zadovoljan sam našom igrom u prvom dijelu, samo nam je nedostajalo malo kvalitete u napadu. U nastavku sam htio da se igra raširi kako bismo ih umorili. U posljednjih 15 minuta imali smo nekoliko prilika i na kraju smo ipak zabili.

Matej Jelić opet zabio

U ostalim jučerašnjim utakmicama briljirao je jedan hrvatski napadač. Igrač Žiline Matej Jelić je odveo Žilinu do nove europske pobjede, postigao oba gola u gostujućoj pobjedi (2-1) kod moldavske Dacije. Sada na svom kontu ima već šest europskih golova u kvalifikacijama.