putem svog Facebook ili Google računa.
ili Prijava Prijavi se
10 komentara

Toma Bašić glavom postigao ligaški prvijenac za Bordeaux

Mladi hrvatski reprezentativac Toma Bašić postigao je ligaški prvijenac za Bordeaux u susretu protiv Toulousea, a to mu je ukupno drugi gol u sezoni (jedan zabio i u kupu). Bordeaux je pobijedio 2-1

Bravo Toma!

Bivši igrač Hajduka i mladi reprezentativac Hrvatske Toma Bašić postigao je ligaški prvijenac u susretu 25. kola Ligue 1 između Bordeauxa i Toulousea.

Veznjak je poentirao već u 2. minuti za 1-0 nakon lijepog ubačaja s lijeve strane, a asistirao mu je François Kamano. Bašić se lijepo ubacio iza braniča koji ga nije imao pod kontrolom i pogodio glavom.

Tomi Bašiću je to drugi gol u sezoni, jedan je zabio i u kupu, a ove sezone odigrao je 13 utakmica u Francuskoj.

Gosti su izjednačili golom Yannicka Cahuzaca, ali je iskusni Jimmy Briand izvukao Bordeaux golom u 82. minuti. Toma Bašić je igrao do 90. minute kada je umjesto njega ušao Yacine Adli.

Bašićevi 'žirondinci' su pobjedom skočili na 13. mjesto s 31 bod i prekinuli neugodan niz od tri poraza, a Toulouse je ostao 15. s 27 bodova.