Komentari 199

Smolčić zabio, Rijeka slavila na Šubićevcu i vratila se na vrh

5

Rijeka je u 15. kolu HNL-a slavila na teškom gostovanju kod Šibenika i ponovno zasjela na vrh tablice. Gol vrijedan tri boda zabio je Smolčić s 15 metara glavom...

Nogometaši Rijeke novi su vodeći sastav Prve HNL nakon što su u posljednjoj utakmici 15. kola kao gosti svladali Šibenik sa 1-0 (1-0).

Mišković o Rijeci i suđenju 01:32

Jedini pogodak na utakmici postigao je kapetan Hrvoje Smolčić (45+1) u posljednjim sekundama prvog poluvremena.

Šibenik i Rijeka susreli se u 15. kolu HT Prve lige

Igrala se jedina minuta sudačke nadoknade prvog dijela kada Šibenčani nisu dobro raščistili korner Riječana, lopta je stigla do Vukčevića koji je uputio još jedan centaršut, a na njega je najbolje reagirao Smolčić i visokim skokom sa 15 metara poslao loptu neobranjivo za Rogića.

Riječani su u nastavku rutinski obranili prednost i sada imaju 30 bodova, kao i drugi Osijek, ali su na vrhu zbog bolje razlike pogodaka. Tri manje uz utakmicu manje ima treći Dinamo koji je ranije u nedjelju senzacionalno izgubio sa 0-1 (0-1) od Lokomotive.

Dambrauskas do pobjede u debiju, 'bili' prekinuli crni niz

Šibenik je sedmi sa 15 bodova, koliko ima i osma Istra 1961.

15. kolo HT Prve lige 17.30 , Šubićevac, Šibenik
Šibenik
0 : 1
Rijeka
Smolčić 45+'

Kraaaaaj. Rijeka je slavila na Šubićevcu i ponovno zasjela na vrh tablice.

88'

Odlična prilika za Šibenik. Bedoja je izvozao svoje čuvare i odlično na drugoj strani pronašao Jakoliša koji odličnim primanjem prolazi svog čuvara i ubacuje na peterac gdje od Abassove noge lopta odlazi u korner.

85'

U igru je ušao drugi najmlađi debitant HT Prve lige. Prije četiri dana Viktor Damjanić proslavio je 16. rođendan, a danas igra protiv Drmića i društva. Naklon za mladog Viktora.

84'

Ajmeee, promašili su Riječani šansu za 'šah-mat'. Abass je prošao po desnoj strani i dao povratnu, ali nitko nije pratio njegovo dodavanje. Odlična prilika otišla je u nepovrat.

76'

Marin ravno u Zlomislića. Šteta, bila je ovo dobra prilika, ali čini se kako se mladi nogometaš okliznuo prilikom zaleta.