Komentari 25

EL: Potukli se igrači, navijači i policija, sudac iznesen s terena

EL: Potukli se igrači, navijači  i policija, sudac iznesen s terena
8

Nerijetko smo svjedoci da su navijači ljutiti na suce te ih pokušavaju pogoditi. Nerijetko policija i navijači imaju međusobne sukobe, a ponekad i među igračima zaiskri. Ovoga puta sve to se dogodilo u jednoj utakmici

Nakon toga  je uslijedio sukob među igračima obiju momčadi na travnjaku.

Incidenti su se dogodili i na tribini gdje su se sukobili navijači dvaju momčadi s policijom.

Sucu je pristigla hitna pomoć te se nakon pregleda liječnika vratio na teren i utakmica je nastavljena. Prekid je trajao više od pola sata, a potom je utakmica nastavljena. Do te 135. minute, rezultat je i dalje bio 0-0, a na kraju je susret završen je penalima u kojima je slavila Craiova.

Sigurno slijede rigorozne kazne za obje ekipe.