Komentari 21

Totti zabio 225. gol u Seriji A i izjednačio se s G. Nordhalom

4

Totti je inače svoj 225. gol u Serie A zabio iz penala, a dogodilo se to u 16. minuti utakmice. U pobjedi Rome 3-1 protiv Genoe još su zabili Romagnoli i Perotta

Kapetan Rome Francesco Totti u pobjedi Rome protiv Genoe zabio je svoj 225. gol u Seriji A. Ovim golom 'Kralj Rima' izjednačio se na drugom mjestu na vječnoj listi strijelaca s legendarnim Šveđaninom Gunnarom Nordhalom koji je 50-ih godina prošlog stoljeća igrao za Milan.

Rekord Serie A po broju postignutih golova (275) drži Silvio Piola, koji je u od 1929. do 1954. godine zabijao igrajući za Pro Vercelli, Lazio, Torino, Juventus i Novaru.

Totti je inače svoj 225. gol u Serie A zabio iz penala, a dogodilo se to u 16. minuti utakmice. Genoa je izjednačila u 42. minuti golom Borriella, također iz penala.

Novo vodstvo Romi donio je Romagnoli u 58. minuti, a asistirao mu je Totti.

Od 79. minute Rimljani su imali igrača više nakon isključenja Kucke, a to su iskoristili i za treći gol. U 89. minuti zabio je Perotta.

Roma je pobjedom preskočila Cataniju i sada je sedma na ljestvici s 43 boda. Genoa je 17. s 26 bodova.