Komentari 95

'Trica' Bayerna u zagrijavanju za Dinamo: Lewa zabio 2 gola

1

U sedmom kolu Bundeslige bavarski je velikan na gostovanju kod Mainza slavio 3-0, a 2 je gola zabio sjajni Poljak. To su mu 100. i 101. gol u njemačkom prvenstvu

Bayern München i raspucani Robert Lewandowski uspješno su odradili 'generalnu probu' četiri dana uoči dvoboja Lige prvaka protiv Dinama. U sedmom kolu Bundeslige bavarski je velikan na gostovanju kod Mainza slavio 3-0, a dva je gola zabio sjajni Poljak.

Bayern je od početka utakmice dominirao, a u 20. minuti Coman je srušen u šesnaestercu, no Thomas Müller poslao je loptu preko gola. Držali su se domaćini sve do 51. minute kada je pred 34.000 gledatelja na Coface Areni Lewandowski zabio glavom s desetak metara nakon odličnog ubačaja Comana. Bio je to stoti gol Lewandowskog u njemačkom prvenstvu, a 12 minuta kasnije stigao je i 101., ovaj put na asistenciju Vidala

Coman je zabio za konačnih 3-0 u 68. minuti na asistenciju Douglasa Coste, a navijače Bayerna svakako veseli i vijest kako je Javi Martinez prvi put bio u prvih 11 nakon više od godine dana oporavka od ozljede koljena.