Tučnjava u bazenu! Mladost izgubila od Fradija, letjele šake

1

Mladost je bez ikakvih izgleda za pozitivan rezultat ostala 5:30 minuta prije kraja. Tada je nakon Bukićeva gola za 5-7 došlo do sukoba Biljake i Jansika

Vaterpolisti Mladosti u susretu su 9. kola skupine B Lige prvaka igranom u bazenu na Savi izgubili od aktualnog europskog prvaka Ferencvarosa sa 6-9 (0-2, 1-2, 3-3, 2-2).

POGLEDAJTE VIDEO:

01:16

Po dva gola za Mladost postigli su Lovre Miloš i Konstantin Harkov, dok su dvostruki strijelci za Ferencvaros bili Marton Vamos i Nicolas Constantin-Bicari.

Igrači Mladosti priliku za bolji rezultat propustili su tijekom prve dvije četvrtine kada su postigli tek jedan pogodak. S druge strane, gosti iz Budimpešte prva su dva gola na utakmici postigli u samoj završnici prve četvrtine i preuzeli kontrolu utakmice.

Dream team na Savi: Ne zna se odakle prijeti veća opasnost...

Golovima Harkova i Miloša na samom početku treće četvrtine Mladost se primakla na 3-4, ali Mađari su odgovorili preko Constantin-Bicarija i Varge te se vratili na tri gola prednosti.

Mladost je bez ikakvih izgleda za pozitivan rezultat ostala 5:30 minuta prije kraja. Tada je nakon Bukićeva gola za 5-7 došlo do sukoba Biljake i Jansika, a suci su nakon dužeg vijećanja odlučili kazniti Mladost igranjem četiri minute s igračem manje zbog brutalnog nasrtaja Biljake.

Mladost je četvrta na ljestvici sa 16 bodova, dok se Ferencvaros izjednačio na vrhu s Pro Reccom, koji je kod kuće iznenađujuće izgubio od OSC-a iz Budimpešte s 9-12, oba sastava sada imaju po 20 bodova. Treći OSC je na 19 bodova. Slijede Terrassa s 13, Marseille s 10, Waspo Hannover sa šest i Dinamo Tbilisi bez bodova. (dk)