'Tudor me zvao i pitao mogu li ući i zabiti gol. I eto, zabio sam'
''Počeo sam kao napadač i igrao centarfora sve do 14. godine. Nakon toga sam u juniorima igrao u veznom, i onda je na jednoj utakmici nedostajalo stopera pa sam uskočio i na tu poziciju. Od tada sam stoper''